KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14576122
nr 1457 6122
Helene Hansson-Fahl
(f. 1957), Sverige
Helene Hansson-Fahl (f. 1957), Sverige, tillskriven. Ej signerad. Akvarell, yttermått inklusive ram: 57x76 cm
Helene Fahl, född 1957, svensk konstbnär.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 mars 2022
kl 20:53:54
28/3 20:06:04
28/3 20:15:41